Sürü Yönetimi Hayvancılık Paz. Dan .Ltd. şirketi Entegro Enerji Sistemleri ve Mülgen Mühendislikle birlikte  Tire de Güneş Enerji Sistemleri  Yatırımları Hibe Tanıtım toplantısı düzenledi.

Sürü Yönetimi Hayvancılık Paz. Dan .Ltd. şirketi Entegro Enerji Sistemleri ve Mülgen Mühendislikle birlikte  03.09.2019 tarihinde Tire de Güneş Enerji Sistemleri  Yatırımları Hibe Tanıtım toplantısı düzenledi. Toplantıda açılış konuşmasını Sürü Yönetim şirketi  Satış Direktörü Zir.Yük.Müh. Hakan Ünlü yaptıktan sonra  Entergro  Enerji sistemleri firmasından  Gen.Md.Yrd. Tonay Adıyaman  tarıma dayalı  işletmelerde GES sistemleri hakkında genel bilgilendirmeler , kırsal kalkınma  başvuru işlemleri ,  yatırımın yaklaşık  maliyetleri , yatırımın geri dönüşü gibi konularda bilgiler verdi.

Toplantının 2 bölümünde ise Mülgen Mühendislik Zir.Yük.Melih Ülgen 13. Etap Kırsal kalkınma programı kapsamında GES sistemleri için başvuru koşulları , resmi kurumlarda izlenecek yol haritası , hibe programı hakkında açıklayıcı bilgiler verdi.

Toplantının son bölümde ise her iki firma yetkililerine  yönetilen soru ve cevaplarla  katılımcıların GES yatırımları ve 13.Etap Kırsal Kalkınma Hibe programı hakkında öğrenmek istedikleri sorulara yanıtlar verildi.

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkıda bulunun!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir