Firmamız 2010 yılında  EGE VET ve ATA FEN tarafından  kurulmuştur. Çiftlik ekipmanları konusunda dünya  lideri DeLaval firmasının Ege ve İç Anadolu Bölge bayisi olarak hizmet vermektedir.  1994  yılından bu yana  Ege Vet ve Ata Fen çatısı altında devam etmekte olan DeLaval bayiliği, Sürü Yönetimi şirketinin kurulmasıyla üreticilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına Sürü Yönetimi şirketine devredilmiştir.

Sürü Yönetimi Şirketi çiftlik alanı teknik inceleme, projelendirme, kurulum, montaj ve devreye alma, satış sonrası 7/24 teknik servis desteği ve aftermarket ürünlerinin satışı konusunda uzman ve deneyimli kadrosuyla hizmet vermektedir.

Firmamızın merkez ofisi Kemalpaşa, İzmir olup; Ankara Bölge Müdürlüğü’nde 1 satış temsilcisi ve 2 teknik servis personeliyle birlikte çalışmalarını sürdürmektedir.

2017 yılı itibariyle bulunduğu bölgeye daha iyi hizmet verebilmek adına Kastamonu Bölgesi’nde yakın illlere hizmet vermek üzere 1 teknik ekip personelimiz ekibimize dahil olmuştur.

Alanında uzman kadromuz sertifikalı 8 teknik servis personeli, 1 satış direktörü, 1 ofis yöneticisi, 1 muhasebe sorumlusu, 1 depo sorumlusu, 2 satış temsilcisinden oluşmaktadır.

İzmir Bölge Ofisi: İzmir, Aydın, Muğla ve Manisa illerinde;

Ankara Bölge Ofisi: Ankara, Kastamonu, Çorum, Samsun, Sinop, Çankırı, Kırıkkale, Tokat, Yozgat, Amasya, Kırşehir, Kayseri illerinde çalışmaktadır.